We will be closed the week of 9/13. We will be resuming normal business hours on Thursday 9/23.

Pecorino Romano Genuino DOP

Pecorino Romano Genuino DOP

Regular price
$20.00
Sale price
$20.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

A firm sheep's milk cheese, generally used for cooking, but this Pecorino Romano is so delicious we eat it alongside our meals as well.  Add to your favorite pasta, or grate on top of veggies. Hand-cut wedges. $/lb IF YOU WOULD LIKE TO PRE-ORDER FOR PICK UP IN OUR STORE, GIVE US A CALL.