We are taking a few days off. We will be back for regular business hours Friday 9/11. Deliveries will not be affected.

Feta

Feta

Regular price
$4.50
Sale price
$4.50
Regular price
Sold out
Unit price
per 

From Lively Run Dairy. Briny, crumbly and everything you want from a feta. Toss in salads, crumble over fruit, or mix with grains. 4oz.